Svatby

Areál Císařská louka se dokáže prezentovat také jako místo s romantickou atmosférou.
S výhledem na Vltavu, krásnými stromy a špetkou slavnostní nálady se dá proměnit na perfektní místo pro svatební obřad nebo oslavu.

Unikněte z každodenního pražského shonu do oázy klidu a ponořte se do oslav bez ruchů velkoměsta. Chcete-li si svůj den užít naplno, řekněte si u nás své ano, a pak to i oslavte, vše na jednom místě.  Areál pro Vás uzavřeme celý, nebudete tedy ničím a nikým rušeni. Pro více informací o dostupných termínech a možnostech nás kontaktujte ZDE.

Co vám můžeme nabídnout

obřad s hostinou nebo rautem

 pouze hostina nebo raut

catering dle výběru od hostiny až po grilování

dekorace prostor a květinová výzdoba

zapůjčení svatebních dekorací a půjčovna vybavení

balonková výzdoba dle přání

zajištění fotobudky a dalších služeb pro Váš den

Obřad

Nechte se oddat na netradičním místě, na molu, u greenu nebo jen tak na louce s výhledem na Vltavu.
Pro nastávající manžele máme
k dispozici potřebné zázemí pro přípravy. K obřadu máme k dispozici židle a svatební bránu, stačí si jen zařídit oddávajícího a pak jen říct ANO.

Catering

Sestavíme Vám catering dle Vašich požadavků na míru. Zvolíme nejvhodnější variantu hostiny a večerního rautu a postaráme se o dokonalý průběh po celý Váš slavnostní den. Budete-li se s námi chtít veselit až do ranních hodin, naše obsluha Vás v tom ráda podpoří po předchozí domluvě.

Dekorace prostor

Naše šikovná koordinátorka s Vámi ráda vyladí svatební dekorace, a to jak obřadního místa, tak svatební tabule i celého prostoru. V den “D” pak dohlédne na to, aby vše bylo perfektní. U nás není podmínkou využít všech našich nabízených služeb, máte-li vlastní dekorace, není to překážka.

Dodavatelské služby

Nechte plavat všechny starosti a jen si užijte, jak je o Vás a Vaše hosty postaráno. Nemáte dodavatele na dort, nemáte fotografa, DJ, kapelu? Nevíte si rady s půjčením inventáře nebo podia? Rádi Vám pomůžeme a vše potřebné zajistíme, případně Vám rádi poskytneme ověřené kontakty na dodavatele.

Nahlédněte
do našeho
jídelního lístku

 

Děkuji, zatím ne!

Provoz restaurace bez omezení. Těšíme se na Vaši návštěvu. Kontaktujte nás pro více informací.