Svatby

Areál Císařská louka se dokáže prezentovat také jako místo s romantickou atmosférou.
S výhledem na Vltavu, krásnými stromy a špetkou slavnostní nálady se dá proměnit na perfektní místo pro svatební obřad nebo oslavu.

Využijte náš poptávkový formulář

Unikněte z každodenního pražského shonu do oázy klidu a ponořte se do oslav bez ruchů velkoměsta. 
Chcete-li si svůj den užít naplno, řekněte si u nás své ano, a pak to i oslavte, vše na jednom místě.
Areál pro Vás uzavřeme celý, nebudete tedy ničím a nikým rušeni. Pro více informací o dostupných termínech a možnostech nás kontaktujte přes e-mail ZDE.

Co vám můžeme nabídnout

obřad s hostinou nebo rautem

 pouze hostina nebo raut

catering dle výběru od hostiny až po grilování

dekorace prostor a květinová výzdoba

zapůjčení svatebních dekorací a půjčovna vybavení

balonková výzdoba dle přání

zajištění fotobudky a dalších služeb pro Váš den

Obřad

Nechte se oddat na netradičním místě, na molu, u greenu nebo jen tak na louce s výhledem na Vltavu.
Pro nastávající manžele máme
k dispozici potřebné zázemí pro přípravy. K obřadu máme k dispozici židle a svatební bránu, stačí si jen zařídit oddávajícího a pak jen říct ANO.

Catering

Sestavíme Vám catering dle Vašich požadavků na míru. Zvolíme nejvhodnější variantu hostiny a večerního rautu a postaráme se o dokonalý průběh po celý Váš slavnostní den. Budete-li se s námi chtít veselit až do ranních hodin, naše obsluha Vás v tom ráda podpoří po předchozí domluvě.

Dekorace prostor

Naše šikovná koordinátorka s Vámi ráda vyladí svatební dekorace, a to jak obřadního místa, tak svatební tabule i celého prostoru. V den “D” pak dohlédne na to, aby vše bylo perfektní. U nás není podmínkou využít všech našich nabízených služeb, máte-li vlastní dekorace, není to překážka.

Dodavatelské služby

Nechte plavat všechny starosti a jen si užijte, jak je o Vás a Vaše hosty postaráno. Nemáte dodavatele na dort, nemáte fotografa, DJ, kapelu? Nevíte si rady s půjčením inventáře nebo podia? Rádi Vám pomůžeme a vše potřebné zajistíme, případně Vám rádi poskytneme ověřené kontakty na dodavatele.

Nahlédněte
do našeho
jídelního lístku

 

Děkuji, zatím ne!

POZOR, ZMĚNA PROVOZU! Od úterý 28.5.2024 do soboty 1.6.2024 je restaurace z důvodu konání soukromých akcí po celý den uzavřena. Jídlo s sebou do krabičky lze objednat do 11:30. Děkujeme za pochopení.Kontaktujte nás pro více informací.